GUARD - SERVICE oferuje montaż, konserwacje, modernizacje oraz naprawy elektronicznych urządzeń i systemów alarmowych sygnalizujących zagrożenie włamania i napadu, systemów przeciwpożarowych, telewizji przemysłowej, kontroli dostępu, kontroli wartowników, rejestracji czasu pracy, systemów telekomunikacyjnych, teleinformatycznych, w tym światłowodowych.

kontrola dostępu i rejestracja czasu pracy

Systemy kontroli dostępu stosowane są w obiektach w których dostęp do wyznaczonych pomieszczeń mają tylko uprawnione osoby w wyznaczonym czasie.

Systemy takie pozwalają rozwiązać wszelkie problemy związane z rejestracją czasu pracy oraz kontrolą i ograniczaniem dostępu.

Identyfikatorami w systemach są transpondery wykonane w postaci kart magnetycznych, zbliżeniowych, biometrycznych lub breloczków, które wystarczy zbliżyć do czytnika w celu identyfikacji. Dzięki temu systemy są niezawodne, trwałe i wygodne w użyciu.

Systemy rejestracji czasu pracy często są zintegrowane z systemem kadrowym tworząc w ten sposób jednolity system rozliczający czas pracy pracowników.

design by COYOTE media