GUARD - SERVICE oferuje montaż, konserwacje, modernizacje oraz naprawy elektronicznych urządzeń i systemów alarmowych sygnalizujących zagrożenie włamania i napadu, systemów przeciwpożarowych, telewizji przemysłowej, kontroli dostępu, kontroli wartowników, rejestracji czasu pracy, systemów telekomunikacyjnych, teleinformatycznych, w tym światłowodowych.

telewizja przemysłowa

Systemy telewizji przemysłowej oparte są na współpracy kamer z innymi urządzeniami, między innymi takimi jak: magnetowidy, multipleksery, monitory i drukarki. Systemy te pozwalają nie tylko na obserwowanie, ale również na rejestrowanie zdarzeń występujących w obiekcie. Istnieje możliwość zaprogramowania rejestracji tylko określonych zdarzeń, w zależności od specyfiki danego obiektu oraz wymagań klienta.


Montaż systemów telewizji obserwacyjnej z możliwością zapisu oraz przesyłania obrazu w czasie rzeczywistym stanowi dodatkowe, bardzo skuteczne wsparcie ochrony fizycznej. Instalujemy systemy telewizji analogowe i cyfrowe. Obraz w czasie rzeczywistym może być przesyłany przez internet i odbierany w dowolnym miejscu na całym świecie.

design by COYOTE media